Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Засновник компанії SmartFarming, Артем Бєлєнков посів 5 місце у рейтингу «Підприємці року 2017», який проводився редакцією онлайн-журналу MC Today.

Переможці обирались з-поміж більш ніж сотні українських підприємців з річним оборотом бізнесу до $ 30 млн і зі штатом не більше ніж 500 співробітників.

Ми впевнені, що люди, які побудували конкурентний бізнес без вдалої приватизації в дев’яностих і участі в корупційних схемах – це нове покоління українців, і саме вони, а не злодійкуваті депутати і олігархи, повинні формувати вигляд України

переконана редакція онлайн-журналу MC Today

В першу чергу до списку кандидатів на перемогу потрапили підприємці, які відповідають п’яти критеріям оцінювання.

 1. Інноваційність продукту або послуги ー конкурентна перевага учасника за рахунок впровадження нових технологій. Наскільки продукт або послуга учасника збігається із технологічним розвитком його ринку або сегменту.
 2. Приклад для наслідування ー наскільки конкуренти і підприємці з інших галузей намагаються повторити або скопіювати стратегію кандидата, його тактичні маневри, операційні особливості. Якою мірою кандидата вважають новатором в підприємництві.
 3. Вплив на імідж України ー досягнення учасника на світовому ринку, увага із боку іноземної преси. Наскільки бізнес кандидата сприяє позитивному іміджу України на міжнародному рівні.
 4. Довгостроковість бізнесу ー здатність бізнесу зберегти конкурентність і інноваційність наступні десять років.
 5. Соціальна відповідальність ー наскільки бізнес кандидата корисний для українського суспільства.

Фіналісти рейтингу та переможці визначались на основі результатів читацького голосування, думки експертів і редакції онлайн-журналу MC Today.

Дізнайтесь деталі рейтингу за посиланням

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

  Дякуємо!
  Ваша заявка вже обробляється

  Незабаром ми з Вами зв’яжемося