Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

SmartFarming вже другий рік поспіль є партнером програми лояльності “АгроЛіга” від Syngenta. Це означає, що купуючи продукцію від Syngenta, Клієнти отримують бонусні бали, які потім можуть обміняти на інноваційні послуги та сервіси точного землеробства.

Враховуючи інтереси Клієнтів, SmartFarming пропонує повний спектр продуктів, послуг і сервісів для обміну сертифікатів програми лояльності “АгроЛіга”.

Таким чином, співпрацюючи з Syngenta, Клієнт можете підвищити ефективність своєї агрокомпанії як в полі, так і в офісі за допомогою рішень SmartFarming.

“АгроЛіга” — це довгострокова програма лояльності для клієнтів компанії Syngenta. В залежності від того, як довго й плідно Клієнт співпрацює з компанією, йому нараховуються бонусні бали.


Сервіси SmartFarming, що доступні учасникам програми лояльності

В рамках програми лояльності “АгроЛіга” в період з 1 вересня по 31 грудня поточного року накопичені бонусні бали Клієнт може обміняти на послуги від SmartFarming з аудиту й управління земельним банком та сервіси по впровадженню точного землеробства на всіх етапах проведення технологічних операцій. Бали розповсюджуються на весь асортимент послуг компанії.


Більше інформації про послуги, які можна отримати за бонусні бали, та про умови участі в програмі лояльності “АгроЛіга” доступно за посиланням.

Купуйте продукцію Syngenta, реєструйтесь в програмі лояльності “АгроЛіга” на сайті та підвищуйте ефективність агробізнесу користуючись послугами від SmartFarming.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося