Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Green Team — українська компанія, мета якої стати провідним виробником і трейдером овочевої продукції на внутрішньому та міжнародному ринках.

Великі надії у реалізації стратегії розвитку бізнесу компанія Green Team покладає на землі господарства Дніпровська Перлина. Господарство має унікальні можливості для вирощування широкого спектру високоякісних овочевих культур, у тому числі ранніх, завдяки легким ґрунтам та сприятливому клімату.

Сьогодні управляти великим господарством непросто. Якщо цьогоріч площа вирощування «Дніпровської Перлини» була 200 гектарів, то у наступному році компанія планує розширюватися до 350 гектарів. Підприємство настільки активно розвивається, що зіштовхнулося із рядом проблем,  вирішити які людським ресурсом — не найефективніше розв’язання ситуації. Тому для консультації підприємство Дніпровська Перлина звернулося до компанії SmartFarming, яка є експертом з впровадження інновацій.

Провівши аналіз особливостей місцевості та врахувавши побажання клієнта, консультанти компанії SmartFarming запропонували придбати модель дрона DJI Matrice 600. Вибір саме цієї моделі базувався на декількох причинах.

По-перше, Херсонщина — це край, де панують сильні вітри. Саме тому потрібен був дрон, який без проблем долає опір вітрів. Враховуючи потребу клієнта у отриманні якісних ортофотопланів та аналізу стану рослинності, цей фактор є одним із найважливіших.

По-друге, інвестиції в 1 га по овочевим культурам дуже високі, що потребує регулярного моніторингу їх стану. Matrice 600 вирішує цю проблему без високих витрат, здійснюючи польоти над господарствами і роблячи високоякісні знімки.

Ця модель дрона оснащена розробленою за новітніми технологіями навігаційною системою, яка точно визначить і вкаже координати місцевості на зроблених знімках. Використовуючи ці дані, можна отримати уявлення про стан полів, що розширює можливості аналізу вегетації культур.

По-третє, гексакоптер працює одночасно від 6 інтелектуальних батарей, які забезпечують безперебійне живлення пристрою навіть за умови, що одна з них розрядилася. Це дозволить робити планові обльоти мінімум двічі на тиждень, чого й потребувало господарство «Дніпровська Перлина».

По-четверте, модель Matrice 600 має можливість вантажопідйомності, що дозволить, за потреби, здійснюватиме обліт по заданому раніше маршруту та розсипати трихограму (корисна комаха, яка знищує шкідників в стадії яйця).

Також відомо, щоб досягти якісної картинки стану поля, на дрон необхідно встановити досить важке обладнання та підвіс. І це чергова перевага у виборі дрона Matrice 600.

По-п’яте, цю модель також можна доукомплектовувати різними іншими рішеннями. Наприклад, застосування тепловізорів, що сприймають випромінювання в тепловому діапазоні.

Придбання дрона Matrice 600 господарством Дніпровська Перлина дало змогу зекономити час працівників компанії, оскільки відпала проблема особисто оглядати всі поля і сфокусуватися тільки на ділянках, що потребують такого огляду. Своєчасно отримувати інформацію стосовно стану культур на полях та оперативно реагувати на зміни стану культур.

І на завершення пропонуємо поглянути відеосюжет, як працює Matrice 600 у польових умовах «Дніпровської Перлини».

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося