Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Аналіз польових операцій

Збирайте фактичні дані щодо якості та ефективності проведення операцій для прийняття управлінських рішень

З метою забезпечення виробництва інформацією для прийняття рішень господарству необхідно регулярно проводити аналіз виконаних операцій та збирати фактичні дані щодо їх якості та ефективності.

Ми пропонуємо комплекс послуг по збору та аналізу даних протягом сезону: вчасно зберемо, опрацюємо ключові показники і надамо професійні рекомендації, в той час як фахівці вашого господарства зможуть зосередитися на виконанні виробничих задач.

Аналіз технологічних операцій включає:

 • Аналіз операцій із систем точного землеробства

 • Аналіз проведення операцій з дронів

 • Картування врожайності

Аналіз проведення операцій з систем точного землеробства

Дані із бортових систем дозволяють визначити фактичну площу та оцінити якість проведення операції, провести підрахунок використання ТМЦ, а також перевірити налаштування технічного забезпечення.

Аналіз проведення операцій з дронів

Оцінка якості проведення операцій з використанням БПЛА забезпечує менеджмент оперативними і точними даними щодо наявних проблемних зон на полях господарства.

Картування врожайності

Показники фактичної врожайності є індикатором ефективності всіх операцій протягом виробничого сезону. Базуючись на цих даних можна об’єктивно оцінити економічний результат від впровадження інновацій.

Як це працює

 • Обробіток ґрунту

  Моніторинг глибини обробітку ґрунту дозволяє визначити фактичну глибину рихлення та оцінити якість проведеної операції. Накладення даних щодо обертів двигуна трактора дає можливість визначити найбільш ущільнені ділянки на полі.

  Аналіз обробітку ґрунту
 • Посів

  Дані, зібрані під час посіву системами Precision Planting, дозволяють аналізувати фактичну норму та якість висіву, швидкість проведення посіву, пропуски та перекриття. Встановлення на техніку датчиків моніторингу висіву дозволить в режимі реального часу стежити за процесом – отримувати інформацію про роботу кожної секції і переналаштувати сівалку у разі некоректного висіву.

  Посів
 • Внесення добрив

  Внесення добрив – одна з ключових операцій, що впливає на вихідну урожайність культур. Незалежно від того, чи це основне внесення добрив, чи внесення рідких добрив при посіві, чи підживлення – аналітика з обладнання дає змогу визначити фактичну кількість внесених добрив та виявити зони їх нерівномірного внесення.

  Внесення добрив
 • Внесення ЗЗР

  Аналіз даних із техніки та агрегатів дозволяє визначити фактичний об’єм внесених засобів захисту рослин, виявити зони перекриттів та необроблені ділянки, перевірити відповідність швидкісного режиму технологічним нормам. Завдяки аналізу фактичного треку можна виявити зони витоптування рослин в коліях руху.

  Внесення ЗЗР
 • Обробіток ґрунту

  Аналіз полів за допомогою дронів або супутників дає можливість оцифрувати площі калюж і перезволожених зон. Наявність зазначених ділянок негативно впливає на урожайність культур, знижує потенціал поля і зменшує посівні площі.

  Обробіток ґрунту
 • Посів

  Моніторинг стану посівів дроном дає можливість визначити зони пропусків та пересівів на полях, а також виявити технічні проблеми сівалок. Пропуски призводять до повної втрати врожаю, на пересівах компанія недоотримує від 30% до 50% врожаю.

  Посів
 • Внесення добрив

  Неякісне внесення добрив призводить до зменшення врожайності культур та зниження якості продукції. Ортофотоплани, отримані з БПЛА, дають можливість визначити проблеми із внесенням добрив, що підтверджується показниками індексу NDVI.

  Внесення добрив
 • Внесення ЗЗР

  Невідповідність технічного забезпечення обприскування призводить до значного витоптування рослин і нерівномірного внесення хімікатів — частина рослин обробляється повторно, а частина не отримує ЗЗР взагалі. Моніторинг посівів дронами дозволяє визначити переливи, пропуски, забур’яненість території і зони витоптування.

  Витоптування під час внесення ЗЗР
 • Картування врожайності

  Картування врожайності дає можливість отримати реальну аналітику щодо фактичної врожайності на тих чи інших частинах поля. Система Yield Sense від Precision Planting дає можливість отримувати релевантні дані в режимі реального часу.

  Картування врожайності
 • Аналіз операцій за картами врожайності

  Карта врожайності дає можливість проаналізувати якість проведення операції та її вплив на результат, а також оцінити фінансовий вплив тих чи інших проблем. На прикладі аналізу ви можете побачити вплив густоти посіву на врожайність, зокрема – зменшення густоти посіву на непродуктивних ділянках дозволило отримати такі ж показники урожайності, як і на ділянках із середньою продуктивністю, при менших витратах посівного матеріалу.

  Аналіз операцій по картам врожайності

Ви отримаєте:

 • Релевантна аналітика в розрізі полів та операцій

 • Підвищення ефективності проведення операцій

 • Оперативне реагування на проблеми посівів

 • Оцінка ефективності впровадження технологій

Дякуємо!
Ваша заявка вже обробляється

Незабаром ми з Вами зв’яжемося