Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Переобладнання обприскувачів

Обладнайте ваш обприскувач системою відключення секцій та моніторингу виливу. Уникайте надмірного внесення ЗЗР за рахунок управління секціями та форсунками

Обприскувачі використовуються в ключових операціях виробничого сезону – внесенні ЗЗР та підживленні посівів. Робота обприскувачів під час виконання операцій має бути точною і максимально керованою для забезпечення ефективного внесення.  Це забезпечує якісний розвиток рослин протягом вегетаційного періоду та безпосередньо впливає на показники фактичної врожайності.

Основними інструментами для підвищення ефективності операцій з внесення є:

 • Автопілоти

  Неавтоматизований причіпний обприскувач із шириною захвату 18 метрів може працювати з продуктивністю 12-15 га/годину. Застосування системи автопілотування дозволить збільшити його продуктивність на 50-70%, а також підвищити якість роботи техніки вночі та в умовах туману. Датчики повороту, датчики положення трактора та потужний процесор дозволяють отримати максимальну точність руху полем – від 2 сантиметрів.

  Автопілоти
 • 360 Guide

  Система 360 Guide використовує щупи та сенсори для визначення точного положення обприскувача в ряду, отримує GPS-координати обприскувача, регулює ці дані і відправляє актуальну інформацію на контролер рульового управління. Ваша навігаційна система працюватиме уже за виправленими сигналами, що підвищить ефективність виробничих операцій.

  360GUIDE
 • AutoTrac RowSense

  AutoTrac RowSense від JohnDeere дозволяє обробляти більше гектарів на день, захищаючи урожай при внесенні ЗЗР у стоячих культурах. Технологія поєднує дані про рослини з датчика ряду із супутниковими даними про положення техніки від приймача StarFire, що забезпечить рух техніки в правильному ряду, підтримку постійної швидкості і, як результат, високу ефективність операцій.

  AutoTrac RowSense
 • Моніторинг виливу

  Використання витратомірів у поєднанні з навігаційними системами дозволяє отримувати дані про фактичний об’єм внесення розчину в кожній точці руху обприскувачів. Ви зможете зрозуміти наскільки ефективно проведено операцію – чи дотримувалася норма внесення препарату, на яких ділянках її перевищили, а на яких є пропуски.

  Моніторинг виливу
 • Метеомоніторинг

  Ефективність внесення ЗЗР сильно залежить від погодних умов – потрібно враховувати їх на етапі планування та контролювати метеорологічні показники під час роботи техніки в полі. Для цього ми рекомендуємо обладнати трактор або самохідний обприскувач мобільними метеодатчиками, що дозволять отримувати інформацію в режимі реального часу.

  Мобільний датчик швидкості вітру та вологомір MeteoTrek для встановлення на техніку
 • Аналіз результатів операції

  Аналіз виконання операцій дає змогу зрозуміти наскільки ефективно виконувались роботи, чи дотримана норма та технологія обробки, де існують резерви росту і які рішення та препарати найкраще підходять для вашого господарства. Аналізуючи знімки з супутників або дронів можна отримати повну картину – чи всюди препарат подіяв, чи є ділянки з пропусками, витоптування, тощо. Це допоможе вам працювати ефективніше, отримувати прогнозовані результати та приймати раціональні рішення.

  Аналіз результатів операції
 • Посекційне відключення

  Технологія посекційного відключення дозволяє автоматизувати процес подачі розчину на розпилювачі, забезпечує мінімізацію перекриттів та внесення встановлених норм незалежно від робочої швидкості техніки. Управління форсунками дає можливість включати та відключати кожну з форсунок окремо та підвищувати ефективність внесення ЗЗР.

  Посекційне відключення
 • Управління тиском у форсунках

  Контроль розпилення ЗЗР на основі датчиків тиску дозволяє підвищити ефективність та точність внесення. Технологічне рішення Hawkeye за допомогою системи клапанів дозволяє подавати робочий розчин на кожну форсунку, забезпечує рівномірне розпилення на поворотах та при зміні швидкості техніки, зменшує розбризкування ЗЗР.

  Управління тиском у форсунках
 • Оптимізація внесення ЗЗР

  Завдяки вертикальному позиціюванню та використанню різнонаправлених форсунок 360 UNDERCOVER® не пошкоджуючи культури заходить у міжряддя для обробки засобами захисту та живлення рослини. Із 360 UNDERCOVER® можна скеровувати фунгіцид, інсектицид чи поживні речовини туди, де це найбільше потрібно – навіть під листок. Це забезпечує ефективну локалізовану дію препаратів, знешкоджує хвороби та шкідників.

  360 Undercover
 • 360 Y-DROP

  360 Y-DROP дозволяє проводити підживлення КАСом у фазі V4-V6 та V10- VТ безпосередньо у зоні до 5 см навколо стебла – прямо над кореневою системою рослини. Точне внесення забезпечує кращу ефективність використання азоту та підвищує врожайність культур.

  360 Y-DROP
 • 360 Y-GLIDE

  Система 360 GLIDE використовує механічний стрижневий датчик для підтримки автоматичного позиціювання бази 360 Y-DROP. Завдяки цьому шланги подачі під прямим кутом доставляють азот безпосередньо до рослини, забезпечуючи оптимальне розміщення добрива для підживлення.

  360 Glide
 • Augmenta

  Cистема дозволяє отримувати повну картину про стан здоров’я і якість вирощуваних культур за допомогою PnP-пристрою, сканує і аналізує рослини під час руху трактора по полю та створює карти-завдання на внесення добрив. FieldAnalyzer дозволяє збільшити ефективність внесення добрив.

  Augmenta
Дякуємо!
Ваша заявка вже обробляється

Незабаром ми з Вами зв’яжемося