Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Впровадження паралельного водіння

Інтегруйте системи паралельного водіння, проведіть навчання механізаторів та уникайте пропусків, перекриттів та надмірного витоптування рослин при проведенні операцій

Застосування паралельного водіння підвищує якість проведення операцій та дозволяє уникнути найбільш типових проблем – пропусків, перекриттів та витоптування рослин. Робота техніки без впровадженої технології призводить до зниження врожайності та перевитрат ТМЦ на всіх етапах виробничого сезону.

 

 

Впровадження паралельного водіння включає:

 • Аналіз якості водіння по даним з дронів

  Перед тим як інвестувати у впровадження паралельного водіння необхідно провести аналіз якості проведення операцій з дронів. Моніторинг стану посівів та аналіз пропусків, перекриттів та витоптувань рослин дає можливість оцінити витрати компанії.

  Аналіз якості водіння по даним з дронів
 • Аналіз якості водіння по даним з систем точного землеробства

  Перед тим як інвестувати у впровадження паралельного водіння необхідно провести аналіз якості проведення операцій за даними з систем точного землеробства. Аналіз даних з техніки дає можливість оцінити геометрію руху по полю.

 • Встановлення навігаційних систем

  Впровадження паралельного водіння передбачає встановлення навігаційних систем різного рівня функціональності – курсовказівників, систем підрулювання або гідравлічних автопілотів. Це дозволяє обрати оптимальний маршрут для техніки, відслідкувати її місцезнаходження та траєкторію руху.

  Встановлення обладнання
 • Позиціювання техніки на полі

  Точність позиціювання техніки на полі є одним із ключових аспектів технології паралельного водіння. SmartFarming надає можливість виробникам підключитися до мережі РТК станцій та отримувати найбільш точний сигнал (до 2 см).

  Позиціювання техніки на полі
 • Створення навігаційних ліній

  На основні точних електронних контурів полів та даних про ширину захоплення агрегату можна завчасно підготувати лінії для оптимального руху техніки. Навігаційні лінії будуть враховувати особливості форми поля, наявність перешкод та будуть використовуватися протягом сезону на різній техніці.

 • Робота з навігаційним обладнанням

  Навчання персоналу в рамках впровадження технології паралельного водіння включає встановлення, налаштування та обслуговування обладнання, а також планування завдань та створення навігаційних ліній для проведення операцій.

  Відпрацювання практичних навичок
 • Контроль операцій

  Разом із впровадженням навігаційних систем важливим моментом є відпрацювання технології паралельного водіння, що потребує постійного контролю якості та ефективності роботи техніки. Аналіз даних з бортового обладнання та БПЛА забезпечить вас необхідними показниками для оптимізації проведення операцій.

  Контроль операцій
 • Результати впровадження технології

  Паралельне водіння є основою для впровадження інших рішень точного землеробства, зокрема диференційований обробіток ґрунту, точний висів, дифереційоване внесення добрив та ЗЗР, картування врожайності. При правильному налаштуванні технологія допоможе підвищити якість і точність операцій, уникнути витоптування та заощадити ПММ.

  Результати впровадження технології

Ви отримаєте:

 • Підвищення якості проведення операцій

 • Раціональне використання ТМЦ

 • Підвищення прибутковості виробництва

Дякуємо!
Ваша заявка вже обробляється

Незабаром ми з Вами зв’яжемося