Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Створення карт-завдань

Впроваджуйте диференційований підхід до проведення польових операцій та враховуйте особливості кожної ділянки поля

Одним із ключових елементів впровадження точного землеробства є диференційований підхід до проведення операцій. Урахування особливостей кожної ділянки поля – рельєфу, агрохімічного складу та типу ґрунтів, факту врожайності та інших нюансів та дозволяє сформувати план по кожній операції у вигляді карти-завдання для сільськогосподарської  техніки.

Основні джерела даних для створення карт-завдань:

  • Cканування структури ґрунту

  • Рельєф поля

  • Карти продуктивності

  • Агрохімічний аналіз поля

  • Карта врожайності

  • NDVI карта посівів

  • Аналіз щільності грунту

  • Карти закалюженості

Диференційоване рихлення має на меті гарантувати сприятливі умови для розвитку кореневої системи рослин, а також запобігає надмірній витраті палива під час обробітку ґрунту.

Застосування технології диференційованого висіву дозволяє досягти максимальної врожайності на продуктивних ділянках та зменшити використання посівного матеріалу в менш родючих зонах.

Диференційоване внесення добрив дозволить компенсувати нестачу поживних речовин у збіднених ділянках поля та досягти максимальної врожайності у родючих зонах.

Диференційоване внесення ЗЗР, наприклад, десикація, дає можливість зекономити засоби захисту рослин та зменшити їх негативний вплив на рослини.

Диференційований підхід націлений на підвищення ефективності наступних операцій:

  • Карта-завдання на основі сканування ґрунту

    Сканування ґрунту сканерами TopSoil Mapper або EM-38 дає можливість визначити надмірні ущільнення на полі та створити карту-завдання на диференційоване рихлення.

    Карта-завдання на основі сканування ґрунту
  • Карта-завдання на основі даних з пенетрометра

    Аналіз ущільнень ґрунту на полі за допомогою цифрового пенетрометра дає можливість створити карту-завдання на диференційований обробіток ґрунту, в тому числі – диференційоване глибоке рихлення.

    Карта-завдання на основі даних з пенетрометра
  • Карта-завдання на основі карт закалюженості

    Аналіз перезволожених зон на полі, а також оцифровка калюж за допомогою дронів або супутникових даних дають можливість визначити зони, в яких необхідно провести глибоке рихлення або дренажні роботи.

    Карта-завдання на основі карт закалюженості
  • Карта-завдання на основі даних про рух техніки

    Аналіз руху техніки на полі з систем GPS моніторингу дає можливість визначити найбільш заїжджені зони на полі, та створити карту завдання на проведення диференційованого глибокого рихлення.

    Карта-завдання на основі даних про рух техніки
  • Карта-завдання на основне внесення (по полю в цілому)

    Відбір проб ґрунту та агрохімічний аналіз поля в цілому дозволяє створити карту-завдання на внесення добрив та диференціювати норми внесення по різним полям, в залежності від рівня їх забезпечення необхідними для культури мікро- та макроелементами.

    Карта-завдання на основне внесення (по полю в цілому)
  • Карта-завдання на основне внесення (диференційоване)

    Карта-завдання на диференційоване внесення добрив на основі даних агрохімічного аналізу ґрунту передбачає вирівнювання забезпеченості поживними речовинами різних ділянок з метою збільшення врожайності

    Карта-завдання на основне внесення (диференційоване)
  • Карта-завдання на внесення рідких добрив

    Внесення рідких добрив при посіві із використанням технологій Precision Planting – Furrow Jet, Conceal дає можливість забезпечити рослини стартовими азотними та фосфорними добривами. Модуль vApplyHD дозволяє управляти нормою виливу та робити диференційоване внесення добрив.

    Карта-завдання на внесення рідких добрив
  • Карта-завдання на підживлення азотом

    Неоднорідність стану рослинного покриву за даними NDVI та листкової діагностики є основою для створення карти-завдання на підживлення азотом. Диференційоване внесення забезпечить оптимізацію внесення добрив та активізацію росту рослин на пригнічених ділянках.

    Карта-завдання на підживлення азотом
  • Карта-завдання на основі карти продуктивності

    Створення карти-завдання на диференційований посів на основі даних історичної продуктивності поля передбачає максимальне використання потенціалу продуктивних ділянок та економію ТМЦ на менш продуктивних.

    Карта-завдання на основі карти продуктивності
  • Карта-завдання на основі сканування ґрунту

    Сканування ґрунту сканерами TopSoil Mapper або EM-38 дає можливість визначити відмінності у структурі ґрунту та створити карту-завдання на диференційований посів.

    Карта-завдання на основі сканування ґрунту
  • Карта-завдання на основі матриці рельєфу

    При наявності даних про рельєф поля (з дрону або систем точного землеробства), карта-завдання на диференційований посів формується наступним чином – в западинах посівний матеріал висівається з більшою нормою, на підвищеннях з меншою. При посіві соняшника та кукурудзи такий підхід є найбільш оптимальним.

    Карта-завдання на основі матриці рельєфу
  • Карта-завдання на диференційовану десикацію

    Створення карти-завдання на диференційовану десикацію на основі даних моніторингу стану посівів із дронів або супутників дає можливість оптимізувати витрати компанії та зменшити час виконання операції.

    Карта-завдання на диференційовану десикацію
  • Карта-завдання на диференційоване внесення гербіцидів

    При наявності даних з дронів про забур’яненість необхідно визначити ключові зони ураження та створити карту-завдання на диференційоване внесення страхових гербіцидів. Це дасть можливість оптимізувати витрати ЗЗР та менше пригнічувати розвиток культури на полі.

    Карта-завдання на диференційоване внесення гербіцидів
  • Карта-завдання на внесення ЗЗР дронами

    Для створення карти-завдання на внесення ЗЗР дронами необхідно провести обмір поля із РТК точністю, а також оцифрувати наявність перешкод. Після цього створюється маршрут на внесення ЗЗР з врахуванням норми виробітку та необхідних дозаправок.

    Карта-завдання на внесення ЗЗР дронами
  • Карта-завдання на внесення регуляторів росту рослин

    Динаміка вегетації рослин та дані листкової діагностики дають можливість створити карту-завдання на диференційоване внесення регуляторів росту. Диференційоване внесення забезпечить активізацію росту рослин.

    Карта-завдання на внесення регуляторів росту рослин

Ви отримаєте:

  • Завантажена в техніку карта-завдання

    завантажена в техніку карта-завдання

  • Навчання та супровід співробітників

    навчання та супровід співробітників

  • Якість проведення технологічної операції

    якість проведення технологічної операції

  • Оптимізація витрат та підвищення врожайності

    оптимізація витрат та підвищення врожайності

Дякуємо!
Ваша заявка вже обробляється

Незабаром ми з Вами зв’яжемося