Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Картування врожайності

Підключіть картування врожайності на ваші комбайни та отримуйте аналітику для кожного поля без зайвих калібрувань

Фактична врожайність поля є сумарним результатом усіх операцій, що були проведені протягом виробничого сезону. Завдяки застосуванню систем картування врожайності ви отримаєте фактичні показники зібраного врожаю з кожної ділянки поля.

Існує багато варіантів обладнання комбайнів системами картування – від штатних систем компаній-виробників до спеціалізованих рішень. Штатні системи є більш складними у використанні і потребують постійного калібрування для отримання коректних показників врожайності – сорт і гібрид культури, погодні умови і навіть технічний стан комбайну впливають на інтерпретацію даних.

Встановлення систем картування врожайності від Precision Planting дозволяє фіксувати кількість зібраної культури, виявити зони неоднорідності врожайності, помилки проведення операцій та проблемні зони, що потребують більш глибокого аналізу. SmartFarming є офіційним дилером Precision Planting, і наша інженерна служба готова впровадити рішення будь-якої складності на вашому господарстві.

Можливості щодо картування врожайності

 • Картування врожайності з системою YieldSense від Precision Planting

  Cистема картування врожайності YieldSense від Precision Planting із високою просторовою роздільною здатністю і простим калібруванням забезпечить всебічну інформацію для прийняття обґрунтованих рішень. Достатньо лише одного калібрування під культуру на сезон, після чого параметри автоматично коригуються під час зміни гібридів, сортів, переїзду на ділянки з іншою вологістю чи інше поле.

  YieldSense
 • Єдиний монітор для збору даних та управління операціями

  Універсальний монітор 20|20 застосовується в комбайні в парі з YieldSense, що забезпечить вас комплексом даних про збір урожаю. Ви отримаєте карти з найточнішими даними про врожайність, що допоможуть вам у прийнятті управлінських рішень.

  20|20 SeedSense
 • Аналіз карт врожайності

  Завдяки порівнянню показників врожайності в розрізі полів, культур та ряду інших параметрів ви зможете оцінити економічний результат від застосування технологій точного землеробства. Аналіз карт врожайності дозволяє виявити помилки проведення операцій та проблемні ділянки, що потребують додаткового обстеження.

  Картування врожайності - аналіз результатів

Ви отримаєте:

 • Релевантні дані про фактичну врожайність

 • Актуальна аналітика з точного землеробства

 • Оцінка ефективності впровадження технології

Дякуємо!
Ваша заявка вже обробляється

Незабаром ми з Вами зв’яжемося