Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Навчальний курс “Земельні котики”

Перший повний онлайн-курс про управління земельним банком

Що таке “Земельні котики”?

Освітня платформа «Культиварій» ‎запустила перший в Україні фундаментальний онлайн-курс про управління земельним банком. Курс розроблений для фермерів, керівників земельних відділів агрохолдингів та інвесторів та надає максимально повну інформацію про управління земельними ресурсами.

Програма курсу складається з 21 анімованих відеолекцій по 30 хвилин та 19 презентацій на теми: оцінка земельного банку, аудит і автоматизація управління, земельна служба, робота з власниками землі, оренда землі та інші форми землекористування, невитребувані паї, співпраця з ОТГ, відкриття ринку землі та рейдерство.

 

Чому варто пройти онлайн-курс?

Курс “Земельні Котики” дає бачення і вміння, які зберігають і примножують земельний банк. На цьому курсі викладають ті, хто створює рельєф земельного ринку України.

Пройшовши курс Ви зрозумієте цінність активу у пачці договорів, матимете змогу краще ознайомитись із державними реєстрами та контролюючими органами, отримаєте знання по оцифруванню зембанку та його моніторингу, а також навчитесь будувати систему роботи з пайовиками та ОТГ.

Викладачі курсу “Земельні котики” — досвідчені фахівці, котрі вміють вирішити будь-яку земельну суперечку на різних рівнях та готові ділитися своїм досвідом:

 • Володимир Нагорний, керівник відділу земельної політики і майнових відносин “МХП”, 370 тис. га. під управлінням;
 • Ігор Білоус, керуючий партнер інвестиційної компанії Altius, екс-голова Фонду Держмайна України, екс-голова Державної податкової служби України;
 • Анатолій Косован, керуючий партнер юридичної фірми Kosovan Legal Group;
 • Ігор Слободянюк, керуючий партнер компанії My partners group. Примножував володіння таких латифундистів, як МХП, “Астарта-Київ”, “Мрія”, АСТ;
 • Андрій Дем’янович, засновник сервісу автоматизованого моніторингу земельного банку «Feodal.Online». Демобілізований керівник регіонального підрозділу агрохолдингу «Мрія»;
 • Артем Бєлєнков, засновник компанії SmartFarming;
 • Роман Граб, керівник проекту “Vkursi Agro”. 
 • Дарина Козоріз, екс-керівник відділу корпоративної та соціальної відповідальності холдингу Grano Group та головна гуска “Сільського Ревізора”. 

 

Серед інструкторів курсу “Земельні котики” також є спеціальний гість — земельний рейдер, який розповість про реальні чорні та сірі схеми “віджиму” землі та дієві способи боротьби з пай-хантерами.

 

Курс “Земельні Котики” дає бачення і вміння, які зберігають та примножують гектари.
 

 

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

  Дякуємо!
  Ваша заявка вже обробляється

  Незабаром ми з Вами зв’яжемося