Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

На минулому тижні пройшов Київський міжнародний економічний форум 2017. Стенд компанії SmartFarming був розташований у експозиційній зоні високотехнологічних проектів та являв собою найбільшу в Україні виставку дронів для сільського господарства. 

Сьогодні ми на Київському міжнародному економічному форумі. Це топ івент року. Наша компанія спільно із «Миронівським Хлібопродуктом» презентує найбільшу в Україні експо-зону дронів. Тут будуть представлені усі безпілотні рішення для сільського господарства України. Усі топові виробники України та DJI. Це неймовірно. Такого ринок дронів ще не бачив.

каже засновник SmartFarming, Артем Бєлєнков

Перелік виробників дронів, що наразі є партнерами SmartFarming та були представлені на КМЕФ-2017, дійсно вражає. Серед них – Ukrspecsystems, AeroDrone, MegaDrone, ITEC, DeViRo, Matrix-UAV, FlyTechnology. Разом  – усі лідери вітчизняного ринку безпілотників для сільського господарства.   

У різноманітті дронів та технологій, що виробляються партнерами SmartFarmig, не складно заплутатись. Тож ми підготували короткий огляд ключових задач точного землеробства, які варто вирішувати за допомогою безпілотників. 

Читайте та вирішуйте самостійно, які саме безпілотні рішення найкраще впораються зі створенням вегетаційних індексів та ортофотопланів, внесенням трихограми та засобів захисту рослин, моніторингом стану посівів та обміром полів.  

Внесення трихограми. 

Трихограма – ефективний спосіб біологічного захисту сільськогосподарських рослин від шкідливих комах. 

Варіантів для внесення трихограми не так вже й багато. В першу чергу варто звернути увагу на два дрони. Перший – MegaDrone MD-1. Другий – безпілотний авіаційний комплекс від компанії DeViRo. Точніше – спеціальна модифікація безпілотника «Лелека-100» для сільського господарства. 

MD-1 від компанії MegaDrone

Безпілотний авіаційний комплекс від компанії DeViRo

Порівнювати ці безпілотники, мабуть, не варто. У кожного з них є свої переваги. Єдине, що зазначимо – окрім внесення трихограми MegaDrone MD-1 може вирішувати ще й інші задачі. А саме: створення вегетаційних індексів, створення ортофотопланів, моніторинг стану посівів, обмір полів.   

Створення вегетаційних індексів, створення ортофотопланів, моніторинг стану посівів, обмір полів.

Якщо Вам потрібен безпілотник, який може вирішити такі завдання, як створення вегетаційних індексів, створення ортофотопланів, моніторинг стану посівів, обмір полів – доведеться обирати з-поміж багатьох моделей. 

Конкуренцію MegaDrone MD-1 можуть скласти: ITEC Skif, «Катана-Агро», Ukrspecsystems PD-1, DJI Phantom 4 Pro та багато інших.

 ITEC Skif

«Катана-Агро»

Ukrspecsystems PD-1

DJI Phantom 4 Pro

Внесення засобів захисту рослин.

Наразі якісно вирішувати цю задачу можуть технології українського та китайського виробництва. Мова йде про: 

  • DR-60 – безпілотний літак вітчизняної компанії AeroDrone;
  • DJI Agras MG-1 – перший серійний октокоптер для внесення змінних норм рідких пестицидів і добрив.

Обидва рішення розраховані на внесення засобів захисту рослин в автоматичному режимі. 

AeroDrone DR-60

DJI Agras MG-1

Більш розгорнутий огляд дронів для сільського господарства читайте у наших наступних матеріалах. 

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося