Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Аграрію можуть допомогти карти стану посівів, створені за допомогою дронів. Вони дозволяють візуалізувати ефект від застосування фунгіцидів, по суті — дають менеджменту інформацію для прийняття рішень.

Фахівці BASF засіяли 6 га 26 сортами кукурудзи, які були розподілені на 4 секції. Одну вирощували як контрольну, інші ж оброблялися різними фунгіцидами. Щоб переконатися, що на виході будуть отримані точні дані, фахівці проводили моніторинг дронами протягом усього вегетаційного періоду. Вони літали в червні, серпні та вересні, кожен раз створюючи дві карти: одну з використанням датчика NIR і одну з використанням стандартного фільтра RGB. Коли кукурудза повністю дозріла, вона виглядає дуже однорідної з повітря, тому карта зроблена із застосуванням алгоритму NDVI допомогла відшукати неоднорідності посівів. Саме вересневу карту надали як фінальний продукт.

Застосовуючи алгоритм NDVI фахівці компанії створили карту, в якій чітко показані більш здорові рослини з більшою вологістю і більш сильними стеблами в секції, де застосовувалася краща обробка фунгіцидом. Вони означають велику стійкість кукурудзи. Більш уважне вивчення карт також показало у нижній лівій частині здорової секції ділянку поля, що говорить про помітно менш здорові рослини. Це може означати проблему з обладнанням обприскувача, яке призвело до нерівномірного застосування фунгіциду.


Використовуючи безпілотні технології агровиробники можуть отримувати повну візуальну інформацію про те, як різні види лікування фунгіцидами впливають на здоров’я і стійкість сільськогосподарських культур, дозволяючи їм приймати найбільш обґрунтовані бізнес-рішення.


За матеріалами DroneDeploy

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося