Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

14 листопада World Bank Group та UkraineInvest провели у Києві конференцію «Україна: Інновації та Можливості». У дискусії взяли участь президент Групи Світового Банку, Джим Кім, та представники 4-х технологічних проектів із різних галузей: Артем Бєлєнков (SmartFarming), Дарья Лосєва (Myhelix), Микита Фастовець (ExpoPlatform) та Ольга Хілобок (Nimses).

Конференцію було присвячено 25-ій річниці роботи Світового Банку в Україні. За цей час Світовий Банк виділив Україні $12 мільярдів. Кошти було спрямовано на розвиток пріоритетних галузей та підтримку реформ.

«Відсвяткувати»круглу дату Світовий Банк вирішив у компанії молодих інноваторів, які також реформують українську економіку.

До дискусії з президентом Групи Світового Банку запросили виключно представників технологічних проектів, які працюють на найбільш перспективних ринках.

Одним із запрошених спікерів став Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming – технологічної компанії, що впроваджує інновації в сільському господарстві.

Це велика честь для SmartFarming – бути поміченими Світовим Банком. Ми переконані, що найбільш глобальні проекти у нас ще попереду. А запрошення на конференцію «Україна: Інновації та Можливості» з метою обговорення інноваційного майбутнього України з президентом Світового Банку – це доказ, що ми обрали правильний шлях.

каже засновник SmartFarming, Артем Бєлєнков

За словами президента Групи Світового Банку, доктора Джима Кіма, наразі Світовий Банк шукає додаткові можливості, щоб фінансувати реформи в Україні.

Україна зараз на порозі великих змін, тому ми додатково шукаємо можливості звільнити ті чи інші ресурси, щоб направити їх в Україну.

каже президент Групи Світового Банку, доктор Джим Кім

Найважливішими галузями для отримання інвестицій Джим Кім вважає охорону здоров’я, боротьбу із корупцією та сільське господарство, зокрема – земельну реформу.

На переконання президента Групи Світового Банку відкриття ринку землі збільшить інвестиції в Україну. Прихід інвесторів у цей сектор призведе до підвищення продуктивності. А це додаткові доходи від оренди, які дозволять наповнити бюджет.

Загалом спікери конференції «Україна: Інновації та Можливості» розповіли про прорив у IT та інноваційних технологіях за останні 5 років. Про те, як сприймаються ринком українські стартапи. Наскільки складно залучити капітал для розвитку та про своє бачення ролі держави у підтримці інноваційних проектів.

Дивіться відео панельної дискусії конференції «Україна: Інновації та Можливості» на нашому YouTube каналі.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося