Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Раді повідомити, що ми стали офіційним дилером компанії Hexagon в Україні.

Цієї весни ми підписали партнерський договір з компанією FRENDT, яка є ексклюзивним дистриб’ютором Hexagon Agriculture в Україні протягом останніх п’яти років. Відтепер ми готові пропонувати нашим клієнтам ще більше класних продуктів та ефективних рішень.

Чому саме Hexagon Agriculture?
Це транснаціональна група компаній з Бразилії та штаб-квартирою в Швеції, що спеціалізується на технологіях та обладнанні для сільського господарства, геодезії, інфраструктури, аерокосмічної, автомобільної, гірничовидобувної галузей. Сільське господарство стало одним з пріоритетів корпорації, тому напрямок технологій точного землеробства в 2015 році було виділений в окрему компанію – Hexagon Agriculture. За цей час компанія вивела на ринок лінійку агронавігаторів під брендом Titanium.

Значна частина українських фермерів вже відчула переваги обладнання Hexagon Agriculture. Компанія FRENDT допомогла реалізувати більше ніж в 3000 агропідприємств технологію паралельного водіння на базі обладнання від Hexagon. За результатами даної роботи ми можемо стверджувати, що в Україні щонайменше кілька сотень фермерів стали успішнішими в своїй діяльності.

Робота техніки без використання автопілоту або курсовказівника призводить до перевитрат ТМЦ на всіх етапах виробничого сезону та зниження врожайності. Паралельне водіння – базовий елемент в точному землеробстві, без якого неможливо точно сіяти, вносити добрива та ЗЗР зі змінними нормами. Без відпрацьованого паралельного водіння аграрія завжди будуть супроводжувати витоптування рослин, пропуски, перекриття ділянок обробки пестицидами. Все це — про втрати та низьку ефективність.

Розкажемо детальніше про самі агронавігатори Hexagon Ti5 та Ті7, чому сьогодні це одні з кращих на ринку моделей та як впроваджувати паралельне водіння в своєму господарстві.

Hexagon Ti5 

Це курсовказівник нового покоління, що поєднує в собі функції паралельного водіння, контролю секцій обприскувача та диференційованого внесення добрив. Ti5 має значну перевагу над багатьма курсовказівниками – до Ti5 можна підключати підрулюючий пристрій, що перетворює його на повноцінний автопілот. Сам монітор знаходиться в алюмінієвому корпусі, має 5 дюймовий сенсорний екран підвищеної яскравості і чутливості. Hexagon Ti5 – простий і невибагливий, легко встановлюється на техніку МТЗ та ХТЗ, при цьому має безліч функцій, які дозволять “витиснути” максимум навіть з вітчизняної техніки.

Все, що сьогодні необхідно для якісної роботи механізатора в полі на кожному етапі, – від обробки ґрунту і посіву до внесення ЗЗР, Hexagon Ti5 дозволяє отримувати. Перш за все, це точність паралельного водіння, яка є однією з найвищих для безкоштовних сигналів GPS – 15-20 см. Також є можливість підключення до GNSS-приймачів виробників техніки, наприклад John Deere, CNH і т.д. Hexagon Ti5 підтримує всі відомі типи руху, від прямих ліній АВ до руху, при якому можливі моментальні зміни траєкторії з об’їздом перешкод. Маневр буде занесено в пам’ять терміналу, і наступна лінія буде прокладена з урахуванням цього об’їзду. Термінал може працювати і з раніше створеними картами-завданнями та підтримує найбільш поширені формати kml та shp. Програмне забезпечення курсовказівника дозволяє встановлювати різні рівні доступу, тому його можливо завчасно налаштувати, встановити необхідні параметри роботи і механізатор буде працювати із заданими налаштуваннями. Результати роботи зберігаються у вигляді карт, які можна вивантажувати через USB та працювати вже за комп’ютером. 

Технічні характеристики Hexagon Ti5:

 • Екран: 800×480, 5 дюймів
 • Діапазон робочих температур: від -20 до +60
 • Ступінь вологозахисту: IP67
 • Робоча напруга: 12В
 • Приймач: GPS-ГЛОНАСС 
 • Частота: 10 Гц
 • Роз’єми: CAN та USB 

Для кого?

Hexagon Ti5 – це система паралельного водіння початкового рівня. Якщо ви ще якимось дивом працюєте на техніці, яка не обладнана курсовказівником чи автопілотом, але хочете забути про маркери і почати працювати з інструментами точного землеробства, то Ti5 — це система першого вибору. Він відносно недорогий, суперфункціональний, точний та простий у використанні.

Hexagon Ti7

Флагманське рішення від Hexagon Agriculture, що дозволяє використовувати коригуючі сигнали супутників та RTK. Це, в свою чергу, дозволяє отримати високу точність від проходу до проходу техніки. Для безкоштовного сигналу значення буде +/- 15 см; на сигналі TerraStar C – 4 см; від RTK базової станції – 2-3 см в залежності від відстані до базової станції. Для доступу до поправок базових станцій, Ti7 може обладнуватись також і 3G-модемом.

На відміну від Ti5, ця модель має два CAN роз’єми, що дозволяє контролювати через термінал декілька типів робіт, наприклад посів з точковим внесенням добрив. Hexagon Ti7 має функцію автоматичного управління нормою виливу з автоматичним посекційним відключенням на перекриттях, автоматичного дозування декількох сухих та рідких добрив та внесення добрив диференційовано за картами-завданнями. З Ti7 ви маєте змогу контролювати рівномірність висіву кожного сошника та сіяти зі змінними нормами. 

Технічні характеристики Hexagon Ti7:

 • Екран: 7 дюймів; 800×480
 • Діапазон робочих температур: від -20 до +60°C;
 • Клас захисту: Ip66;
 • Вологостійкість: до 95%
 • Робоча напруга: 12-40 В;
 • Роз’єми: CAN-шина – 2 шт.
 • Живлення 12 В, SMA, USB 
 • SIM-карта (GSM \ EDGE \ 3G)
Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

  Дякуємо!
  Ваша заявка вже обробляється

  Незабаром ми з Вами зв’яжемося