Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Кожен агровиробник хоче, щоб його сівалка добре перенесла зимовий період та навесні не потребувала додаткових інвестицій. Щоб так і відбулося, до початку морозів варто оглянути посівну техніку, подбати про неї та здійснити ряд запобіжних заходів, про які ми детальніше розповімо у наступних публікаціях.

Якщо ж ваша сівалка оснащена системою внесення рідких добрив — зокрема, vApplyHD від Precision Planting або альтернативним рішенням – є декілька нюансів, які варто врахувати. При низьких температурах залишки хімічних речовин можуть кристалізуватися, а наявна у системі вода при замерзанні — порвати фітинги або частини системи. Як цьому запобігти?

Все, що вам для цього знадобиться, — 2 людини та антифриз типу RV або подібний продукт. На додачу важливо мати впевнені навички управління сівалкою з монітору 20|20, щоб запустити та контролювати всі необхідні процеси. 

Команда інженерів SmartFarming підготувала детальний чек-ліст із порадами, що допоможуть зберегти вашу сівалку з vApplyHD у чудовому стані. Завантажуйте та дбайте про вашу сівалку заздалегідь!

 

Виникли питання або потрібна допомога у захисті вашої сівалки? Звертайтеся до представників сервісної підтримки SmartFarming за телефоном +38 (067) 829-10-80.

 

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося