Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Ефективним інструментом отримання інформації про посіви, що сьогодні широко застосовується в агровиробництві є супутниковий моніторинг. Одним з лідерів у сфері дистанційного зондування Землі (ДЗЗ) є компанія EOS, що створила рішення для моніторингу стану посівів на базі штучного інтелекту та машинного навчання Crop Monitoring. Ми раді повідомити, що тепер компанія SmartFarming та EOS Crop Monitoring розпочинають співпрацю, та вже в цьому році ми плануємо втілити низку спільних проектів з агровиробниками та фінансовими компаніями.

Ідентифікація культур за допомогою обробки супутникових знімків алгоритмами машинного навчання

З кожним роком ми спостерігаєм зростання запиту агробізнесу на забезпечення коректними та оперативними даними про їх поля. Уже сьогодні це вагомий чинник, що прямо впливає на ефективність в рослинництві. Інформація про кожне поле, стан посівів, якість проведення операцій, метеоумови, роботу техніки і т.д, дозволяє спеціалістам приймати раціональні рішення, які підтверджені даними. Це принцип Data Driven Decisions — кожне рішення впливає на досягнення кінцевої цілі агробізнесу — максимізації прибутку. Для цього дані необхідно зібрати, опрацювати, та проаналізувавши — приймати управлінські рішення. Можливості використання даних супутникового моніторингу дуже широкі та використовуються не лише агровиробникам, а й трейдерам, страховим компаніям, банкам. Кожен з учасників агроринку з допомогою EOS Crop Monitoring зможе отримувати величезний масив інформації про будь-яке поле і використовувати його для створення обґрунтованого бізнес-прогнозу.

Назар Малиняк, СЕО SmartFarming

«Широка доступність технологій космічного моніторингу — це перший крок для переходу на світові практики точного землеробства, які значно оптимізують догляд за рослинами та виведуть Україну на сучасний рівень технологізації», — переконаний Олександр Сакаль, директор з розвитку бізнесу EOS Crop Monitoring.

У минулому консервативна галузь, зараз у всьому світі аграрна промисловість активно модернізується. Очікується, що у 2023 році ринок технологій точного землеробства досягне капіталізації в розмірі 10 млрд доларів США. Цей тренд стосується й України. Виведення українського агросектору на якісно новий рівень — це саме те завдання, яке вирішують SmartFarming та EOS Crop Monitoring.

Інтерфейс платформи EOS Crop Monitoring

Про EOS Crop Monitoring

— інноваційне рішення для моніторингу стану посівів за допомогою супутникових даних. Платформа поєднує базу космічних знімків Землі, що постійно оновлюється, і дозволяє визначати типи культур та оцінювати їхнє здоров’я через аналіз рівня зеленої біомаси. Завдяки EOS Crop Monitoring, аграрії мають змогу переглянути готову земельну карту країни. Також у межах рішення реалізовано детальну історію посівів України, починаючи з 2016 року, а також погодних умов. Супутникові знімки EOS можна отримувати напряму через інтерфейс EOS, так і через інтеграцію сервіса в системи агровиробників по API

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося