Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

14 липня всі, хто цікавиться розвитком агросектора, хто тримає руку на пульсі та хоче бути в курсі інновацій, зустрілися в Kyiv Smart City на AGRO Startup Crash Test.

AGRO SCT – регулярний неформальний захід для технологічних підприємців та представників агрокомпаній, платформа для розвитку та підтримки інновацій в агросекторі.

Відкривав захід Артем Бєлєнков, засновник компанії SmartFarming. Артем ділився своїм досвідом, розповів, як він та його команда разом пройшли тернистий шлях від стартапу до компанії, яка впровадила більше 30 інноваційних проектів в агробізнесі.

Далі за програмою події виступив перший з трьох стартапів – учасник проекту, який створив систему моніторингу, аналітики та управління мікрокліматом – Watt CMS. Сервіс чудово підходить як для створення умов як в житлових приміщеннях, садках, школах, лікарнях, так і для оптимізації процесів на виробництві. Наприклад, контроль температурного режиму в холодильних камерах на харчових підприємствах. Встановлені датчики заміряють всі основні параметри мікроклімату, розробники системи, в свою чергу, аналізуючи стан агрегатів, дають рекомендації. Для клієнтів це відмінний спосіб знизити витрати на енергоресурси.

Наступними учасниками стала команда Cyber Grow Systems, в якій працюють висококваліфіковані технологи, біологи, інженери та генетики. Компанія спеціалізується на розробці та виробництві конструкцій для аеропонного вертикального озеленення.

За допомогою таких конструкцій тваринники зможуть вирощувати зелену масу на корм протягом всього року. Технологія від Cyber Grow Systems мінімізує вплив погоди на виробництво кормових рослин та знижує собівартість кінцевого продукту.

Останнім виступив представник компанії UABERRY. Компанія презентувала проект Smart Mini Farm – міні – ферму для вирощування полуниці з повністю автоматизованими процесами. Розроблена командою автоматика стежить за станом рослин, завдяки чому доглядати за полуницею стає дуже просто. Як обіцяють розробники Smart Mini Farm, Ви отримаєте 100% органічний продукт при малих витратах на обслуговування. Ферма підходить як для дому і дачі, так і для готельно-ресторанного бізнесу.

Кожен проект активно обговорювався та перевірявся на міцність, команди відповідали на ряд питань та отримали масу корисних порад та пропозицій щодо вдосконалення своїх ідей від досвідчених менеджерів і засновників компаній. Всі гості були приємно здивовані високим рівнем технологічності та інноваційності кожного стартапу, а також гарній підготовці учасників.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося