Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Сервісний супровід від SmartFarming поповнився новою послугою – внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) дронами. Фахівці компанії поєднали 10-річний досвід роботи з БПЛА і всебічного аналізу технологій агровиробництва та відтепер надають комплекс послуг з підготовки, проведення й аналізу обробітку посівів з використання агродронів. В умовах війни такий підхід дозволить агровиробникам оптимізувати використання ресурсів та витрати часу на проведення операції.

Поява внесення ЗЗР дронами серед сервісів компанії продиктована в першу чергу запитом від ринку та підтвердженими результатами використання безпілотних технологій «в полях»:

 • економія – води (до 90%), ЗЗР (до 30%), палива;
 • збереження та підвищення врожайності – відсутність технологічних колій та мінімізація ущільнення ґрунту, високорослі рослини не зазнають пошкодження від руху техніки;
 • технологічні переваги, що базуються на принципових відмінностях агродронів порівняно з наземною технікою:
  • мобільність та висока швидкість роботи;
  • можливість роботи при перезволоженому ґрунті та в умовах складного рельєфу поля,
  • більш якісне покриття органів рослин завдяки дрібним краплям та створенню притискного зусилля лопастями агродронів;
  • мінімізація контакту працівників з агрохімією.

«Сьогодні метод внесення агрохімічних продуктів з БПЛА визнаний найбільш раціональним з огляду на затрати ресурсів та якість проведення операції. Під час війни ресурси та терміни для проведення польових робіт вкрай обмежені, тому агровиробники звертаються до сучасних технологічних рішень і потребують професійної підтримки. За останні роки технічні можливості агродронів суттєво покращилися: збільшився час автономної роботи, корисне навантаження та точність розпилювання, а якість обробітку культурних рослин агродронами не поступається, а іноді навіть перевершує, результати традиційних методів обробки», — прокоментував Олександр Жигаленко, керівник Східного регіону SmartFarming.

При використанні дронів для внесення ЗЗР необхідно враховувати фактори погодних умов (наприклад, швидкість та силу вітру, що може зміщувати траєкторію внесення препаратів), а також раціонально підходити до вибору агрохімічних засобів, придатних саме для такого виду обробки.

На сьогодні за допомогою дронів можна обробити майже увесь спектр традиційних сільськогосподарських культур, зокрема – посіви пшениці, ріпаку, соняшнику, кукурудзи, сорго, буряку та ін. Агродрони, які використовують фахівці SmartFarming  для надання послуги, можуть вносити усі види ЗЗР та мікродобрива, адаптовані до внесення ультрамалими об’ємами.

Обробіток полів з агродронами від SmartFarming — це внесення широкої лінійки агропрепаратів, біозахисту та повний супровід виконання операцій з гарантією якості.

За консультаціями та щодо замовлення послуги звертайтеся за телефоном (050) 473-55-12 або електронною поштою: sales@smartfarming.ua.

 

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

  Дякуємо!
  Ваша заявка вже обробляється

  Незабаром ми з Вами зв’яжемося