Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Компанія SmartFarming оголошена переможцем у тендері по впровадженню системи управління земельним банком в компанії ПАТ «Миронівський хлібопродукт». В рамках побудови системи управління земельним банком планується впровадження лінійки аграрних ГІС. З огляду на обсяги даних і кількість користувачів системи, буде реалізована потужна серверна частина ГІС системи. Це дозволить прискорити багато процесів обробки даних, запровадити унікальні алгоритми і реалізувати різні запити користувачів. «Ми раді почати роботу з «Миронівський хлібопродукт», це одна з провідних агропромислових компаній України, земельний банк якого становить понад 350 тис. га. Це найбільший проект на ринку СНД, тому нам необхідно було проявити не тільки гнучкість в рішеннях, але і масштабованість. Тендер був складним і тривалим, в ньому брало участь вісім компаній, але ми з самого початку були впевнені в тому, що послуги, які ми надаємо, повністю вирішують поставлені Компанією завдання »

 Артем Бєлєнков, директор SmartFarming

  Система будується на основі використання міжнародних стандартів OGC (WMS, WMTS, WFS, WFS-T, WCS), що забезпечує єдиний доступ для пошуку, обміну та надання геопросторових даних, створює можливості для взаємодії ГІС-додатків і веб-сервісів як нашої платформи, так і сторонніх розробників. Проект має на меті повну інтеграцію геоінформаційної системи з обліковою системою  в частині ведення обліку договорів оренди земельних ділянок та обліку полів.

 

«З огляду на масштаби нашої компанії, однією з принципових вимог в даному проекті була відкритість системи і можливість повної інтеграції з 1С продуктами для оптимізації документообігу та підвищення ефективності роботи земельної служби холдингу. Компанії SmartFarming має досвід таких реалізацій, що і було показано нам в ході проведеного тендеру»

Андрій Кияненко, керівник відділу впровадження інновацій ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

Впровадження проекту планується поетапно, пілотний проект стартує на передовому підприємстві холдингу, компанії ТОВ НВФ «Урожай». До кінця 2015 року планується повна реалізація системи на 75 000 га, якими управляє компанія, а в 2016 році проект буде масштабуватися на весь холдинг. В рамках реалізації пілотного проекту також планується інтеграція з сервісами системи точного землеробства, яка впроваджується в «НВФ Урожай».

«На сьогоднішній день ми активно впроваджуємо системи точного землеробства для підвищення ефективності виробництва і зниження собівартості продукції. В рамках даного тендеру ми плануємо не тільки закрити блок управління земельним банком, який є дуже актуальним для будь-якої великої компанії, але і провести інтеграцію з системами точного землеробства. Отримання даних з систем точного землеробства, автоматична передача їх в геоінформаційні системи, обробка і створення карт-завдань для техніки і вивантаження їх назад в системи управління технікою – ось завдання, яке ми плануємо вирішити »

Олексій Лебедєв, заступник директора з інформаційних технологій ТОВ «НВФ «Урожай»

 

Наша команда націлена показати такий же високий рівень професіоналізму на етапі впровадження, як і під час проведення тендеру. Ми вдячні компанії «МХП» за надану довіру.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося