Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

14 серпня 2019 року, в селі Велика Олександрівка на базі ТОВ «Агро-Регіон» пройде велика агро-подія – УКАБ Агротехнології. Як і в минулому році, Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent планують випробовувати та демонструвати сучасну техніку та агрегати для основного та передпосівного ґрунтообробітку на полі площею в 21 га!

В минулому році в рамках Дня Агротехнологій ми тестували технологію підрахунку всходів кукурудзи за допомогою дронів – Plant Counting. Оскільки SmartFarming є інноваційним партнером події, ми плануємо провести тестування та демонстрацію сучасних технологій і рішень Agtech. Починаючи від етапу посіву, де ми разом з нашими партнерами Bueling будемо проводити посів сівалкою обладнаною системою точного висіву Precision Planting, і закінчуючи збором та картографуванням врожайності на полі. Між цим – великий етап моніторингу стану посівів з допомогою супутникових знімків, дронів, метеомоніторингу. З кожної операції будемо готувати для вас багато контенту – порівняємо класичний підрахунок всходів, Plant Counting, та підрахунок з використанням інструменту Pogo Stick; будемо літати дронами та обробляти зібрані дані на платформі HummingbirdTech; аналізуватимемо стан вегетації посівів за допомогою EOS CropMonitoring; відпрацюємо метеомоніторинг через мобільну метеостанцію MeteoTrek, а також контроль роботи техніки на полі та дотримання умов проведення операцій з допомогою GPS моніторингу.

Окрім цього, програма УКАБ Агротехнології передбачає участь більше 50 компаній, що представлять інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення у статичній експозиції. В рамках події пройде посів та оцінка результатів роботи 8 сівалок брендів Horsch, Lemken, Amazone, Kuhn, Great Plains, Maschio Gaspardo, Massey Ferguson і Precision Planting на демонстраційних ділянках посіву кукурудзи.

Під час заходу в польових умовах буде випробувано плуги, дисколапові агрегати, глибокорозпушувачі, важкі дискові борони, стерньові культиватори, агрегати strip-till та агрегати вертикального обробітку ґрунтів, розкидачі мінеральних добрив, агрегати передпосівного обробітку.

Усі бажаючі зможуть пройти експрес-навчання на майстер-класах, присвячених:

 • Вибору і впровадженню технологій точного землеробства
 • Налаштуванню причіпної техніки
 • Тест-драйву тракторів
 • Управлінню дронами

УКАБ Агротехнології підготували багато сюрпризів, серед яких:

 • Нагородження кращих спеціалістів агросектору, переможців премії Агро Champions
 • Вечірнє лазерне диско-шоу під відкритим небом Агро Disco
 • Встановлення рекорду України

Коли: 14 серпня 2019 року

Де: ТОВ «Агро-Регіон», с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська область

GPS: 50.398157, 30.887242

Участь у події безкоштовна, за попередньою реєстрацією

Зареєструватися

 За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь:

(098) 021-00-62 / ucabagtech.com / agtech@ucab.ua

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

  Дякуємо!
  Ваша заявка вже обробляється

  Незабаром ми з Вами зв’яжемося