Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

Раді повідомити, що ми стали офіційним дилером компанії Precision Planting в Україні.

Найважливіша операція на полі — це посів. Саме при посіві ми закладаємо максимальний потенціал для культур, за який боремось протягом сезону за допомогою добрив та ЗЗР. Ми як інтегратор технологій не можемо вплинути на те, яке насіння використовують аграрії та наскільки якісно вони дотримуються агрохімічних технологій, але ми можемо запропонувати рішення, що значно підвищать продуктивність роботи їх сівалок. І на сьогодні в світі немає кращого обладнання для цього, ніж технології Precision Planting.

«Precision Planting – це об’єктивно і беззаперечно лідер ринку щодо підвищення ефективності посіву. Компанія не виробляє сівалки, але в неї штат інженерів більший, ніж у будь-якого виробника сівалок, не виробляє посівний матеріал, але її агрономи роблять найглибший та найцікавіший R&D, результати якого мають глобальний вплив на якість посіву.

Лише комплексне обслуговування агровиробників дає нам можливість реально впливати на результати їх бізнесу. Саме тому SmartFarming у доповнення до аналітичної та технологічної експертизи, напрацьованої за останні 7 років роботи на агроринку, розвиває і власну інженерну службу.

У SmartFarming є чітка стратегія розвитку співпраці на найближчі чотири роки. Ми бачимо величезний потенціал у використанні продуктів Precision Planting для наших клієнтів».

Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming

 

«Precision Planting активно інвестує у розвиток бізнесу на багатьох міжнародних ринках, але у Європі саме Україна має найбільший потенціал. Ми впевнені, що саме навчання споживачів через розгалужену мережу дилерів дасть змогу найкраще реалізувати потенціал ринку. Ми бачимо у SmartFarming амбіційну команду, драйв, нові ідеї, а також бажання вкладати багато зусиль у навчання агровиробників».

Сергій Демко, регіональний менеджер Precision Planting у Східній Європі

 

Продукти Precision Planting

Precision Planting починала зі створення технологій для підвищення ефективності посіву, і саме рішення для переобладнання сівалок знаходяться в центрі продуктової лінійки компанії. Основне завдання технологій Precision Planting для забезпечення ефективності посіву – це досягнення рівномірності проростання сходів, уникнення двійників та пропусків, дотримання відстані насінин в рядку та норми висіву. Для цього було створено ряд продуктів, про які розповімо детальніше.

Забезпечення рівномірності сходів

DeltaForce – гідравлічна система для управління притискним зусиллям секцій. З її допомогою завжди дотримується задана глибина посіву, з однаковим ущільненням над кожною насіниною. Особливість DeltaForce в тому, що система працює у двосторонньому режимі та завдяки тензодатчикам може автоматично змінювати силу притискання кожного ряду. Це дозволяє витримувати однакову глибину посіву та ущільнення стінок борозни як на ділянках з пухким ґрунтом, так і в місцях з ущільненням.

Keeton Seed Firmer – притискний хвостовик, що допомагає отримати найкращий контакт насінин з ґрунтом, м’яко притискаючи їх на дно ложа без ущільнень та “повітряних кишень”. Таким чином, ця проста деталь забезпечує формування ідеальних умов контакту насіння з ґрунтом.

FurrowForce – автоматизована двоступенева система закриття борозни. Нова розробка компанії, що доводить середовище навколо насінин в ґрунті до ідеалу. Зубчасті колеса FurrowForce закривають борозну з двох сторін, а колеса м’яко закріплюють ґрунт зверху, без надмірного ущільнення та утворення “повітряних кишень”. Система обладнана датчиками та виконавчими пристроями автоматичного регулювання зусилля, що передається на притискні колеса.

Уникнення двійників та пропусків

vSet – вакуумний висівний апарат, сконструйований таким чином, що дозволяє отримати 99% якісної сингуляції насіння. Апарати vSet можуть комплектуватись різними полімерними висівними дисками під кукурудзу, соняшник, сою, сорго, ріпак та інші культури.

Дотримання відстані між насінням в рядку

SpeedTube – рішення, що дозволяє збільшити швидкість посіву та точність розкладки для сої та кукурудзи. SpeedTube має вигляд вертикальної норії, що доставляє насіння точно в ложе на швидкостях до 16 км/год. На відміну від класичних насіннєвих трубок, кожна зернинка не падає, а саме доставляється транспортною стрічкою точно на своє місце, незалежно від швидкості.

Управління нормою висіву

vDrive – електропривід, що встановлюється безпосередньо на vSet та забезпечує індивідуальне управління кожним висівним апаратом. Його завдання – дотримання встановленої норми висіву в кожному ряду, незалежно від кривизни лінії руху сівалки та змін швидкості.

Аналітичне забезпечення

20|20 SeedSense – Багатофункціональний, інтерактивний дисплей, на який виводиться вся інформація про роботу сівалки в режимі реального часу. Через дисплей 20|20 механізатор здійснює управління роботою сівалки та контролює процес висіву. Це універсальний інструмент, на який може виводитись як візуалізація посіву, так і картографування врожайності комбайном.

WaveVision – датчики для точного підрахунку кількості насінин, що проходять через насіннєву трубку. Особливість технології  WaveVision у використанні радіохвильових датчиків, встановлених в самому низу насіннєвої трубки. На відміну від оптичних датчиків, радіохвильові фіксують не форму, а масу насінини, тому проблема з частинками пилу на датчику вирішується. Розміщення біля самої борозни дозволяє точно рахувати висів, без віртуальних пропусків/двійників, які характерні для сенсорів, встановлених зверху насіннєвої трубки і через рикошети можуть надавати недостовірну інформацію.

YieldSense – інструмент картування врожайності комбайном в реальному часі. Технологія побудована із застосування потокового датчика, що монтується в найвищій точці зернового елеватора і вимірює врожайність по мірі виходу зерна з лопасті. Особливість YieldSense в тому, що система не потребує частих калібрувань і надає дані про урожайність з мінімальною похибкою, таким чином допомагаючи створювати точні просторові карти.

SmartFirmer – модуль з датчиками аналізу ґрунту, що встановлюється в кожному ряду відразу за сошниками. Унікальна розробка від Precision Planting, що дозволяє отримувати в режимі реального часу дані про температуру ґрунту, вологість, вміст органічної речовини, однорідність ґрунту і наявність пожнивних залишків. Ці дані можна використовувати як після посіву, так і під час – система може автоматично змінювати норму висіву в ділянках з різним вмістом гумусу, а також змінювати норми внесення стартових, азотних добрив і інсектицидів.

Внесення рідких добрив

Декілька років тому компанія Precision Planting запустила продуктову лінійку для внесення рідких добрив при посіві для забезпечення якісного живлення рослини на початкових етапах її розвитку. 

FurrowJet – технологія для внесення рідких стартових добрив під час посіву. За допомогою FurrowJet добрива можна вносити відразу в декількох місцях, комбінувати декілька варіантів внесення одного чи двох продуктів тільки на насінину або поруч з посівним ложем. Таким чином рослина поступово буде отримувати необхідні поживні речовини протягом усього раннього періоду розвитку кореневої системи.

Conceal – технологія стрічкового внесення азоту, за допомогою якої добрива завжди розміщуються під поверхню ґрунту на фіксованій, безпечній відстані від посівного ложа. Це дозволяє мінімізувати втрати азоту через випаровування та уникнути пошкодження насінин через неточне внесення. Conceal складається з опорного колеса, поділеного навпіл та металевого ножа, через який вноситься добриво.

vApplyHD – ще один інструмент для якісного внесення рідких добрив. Рішення дозволяє автоматично контролювати витрати рідини на кожній секції та керувати цим процесом безпосередньо з кабіни трактора. З vApplyHD процес внесення буде рівномірним, незалежно від швидкості руху полем.

Встановлювати обладнання Precision Planting можна на сівалки таких брендів як CaseIH, AGCO, John Deere, Kinze та Monosem. В даний час компанія активно працює над адаптацією своїх продуктів для сівалок багатьох інших виробників, і на деяких з них вже сьогодні можливо використовувати окремі рішення та агрегати в залежності від типу рами та висівних апаратів.

«Precision Planting – це технологія, цінність та окупність якої дуже легко донести агровиробникам. Досить просто приїхати на поле та показати якість і рівномірність сходів культур. Після збору врожаю та підрахунку різниці у врожайності питання знімаються: за минулий рік наші клієнти отримали приріст врожайності від +5% до +15% на кукурудзі та соняшнику. Переобладнання сівалок окупилось швидше, ніж за один сезон».

Вадим Остапенко, партнер компанії SmartFarming

 

Про Precision Planting

Precision Planting є провідним постачальником практичних та ефективних технологій точного землеробства. Заснована в США, компанія Precision Planting фокусується на розробці розумних продуктів, які покращують посів, внесення рідких добрив та збирання врожаю. Компанія також відома своїм унікальним та перевіреним підходом до вирішення нагальних агрономічних проблем, з якими стикаються всі фермери, та надання практичних освітніх ресурсів для вдосконалення посіву.

Precision Planting відрізняється від інших технологічних компаній тим, що вона максимізує продуктивність наявної техніки та обладнання у агровиробників. Адаптація продуктів компанії для агровиробників є простою; вона економить їх час і гроші. Нові технології від Precision Planting дозволяють скористатися даними, що збираються під час кожного проходу техніки на полі, від посіву до збору врожаю, і використовувати ці дані для збільшення урожайності та прибутку з кожного гектару.

У 2018 році компанія Precision Planting відкрила Інститут точних технологій (PTI) в Понтіаку, штат Іллінойс, агрономічний дослідний майданчик площею 80 гектарів, де фермери можуть ознайомитись і випробувати технології та продукцію Precision Planting в реальних умовах.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося