Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

14 травня на Тернопільщині відбувся день поля Контінентал Фармерз Груп «Точне землеробство в дії, або Як заробити додаткові 100 баксів з гектара». Подія зібрала разом більше 300 учасників – агровиробників, постачальників насіння, ЗЗР, техніки та сервісних компаній. Організатори і партнери події мали на меті розповісти про сучасні технології точного землеробства, продемонструвати їх у роботі та показати результати, яких вдалося досягнути на полях холдингу.

День поля розпочався з технологічної конференції, під час якої представники холдингу поділилися своїми підходами до планування виробничих операцій, вдосконалення процесів та обладнання, а також детально розповіли про технології, які використовують на практиці, та їх результати.

Теорію ґрунтовно закріпили на практиці — гості мали змогу відвідати одразу 5 локацій: польову демонстрацію посіву, технологічний парк, виставкову зону, а також сучасний насіннєвий завод та елеватор.

Команда SmartFarming у рамках події поділилася практичним кейсом модернізації сівалок, що саме завершують посів на полях КФГ.

«Перед нами стояла задача покращити якість посіву та забезпечити можливість збору аналітики безпосередньо під час здійснення висіву культур. Цього року ми переобладнали 7 сівалок – дві 16-рядних Сhallenger 8000 та п’ять 24-рядних John Deere DB55. Зокрема, встановили висівні апарати vSet2 з електроприводом vDrive та висівні трубки WaveVision. Для регулювання притискного зусилля дообладнали сівалки системою DeltaForce, а для внесення рідких добрив — системою vApplyHD та аплікаторами Keeton. Такий комплекс обладнання дає змогу досягнути максимальної ефективності посіву, відстежувати та вирішувати проблеми на полях ще до того, як вони почали впливати на кінцевий урожай», — розповів учасникам Ярослав Гнидюк, інженер SmartFarming.

   

У польових умовах гості події побачили посів кукурудзи сівалкою з максимальним набором рішень Precision Planting, мали змогу ознайомитися з функціоналом всіх систем та переконатися в тому, що технології точного посіву дійсно забезпечують рівномірну розкладку з сингуляцією вище 99%.

Технологічна зона привернула увагу відвідувачів вражаючим набором технологічних рішень. Фахівці SmartFarming представили системи точного висіву та моніторингу сходів від Precision Planting, аналізатор ґрунту в режимі реального часу від Stenon, а також презентували новинки – розумну метеостанцію з функцією моніторингу вегетації від Arable та оновлені модулі для аналізу земельних ділянок від Vkursi Zemli.

У партнерстві з Drone.ua відбувся показ квадрокоптера-обприскувача XAG та наземного сільськогосподарського робота XAG R150, а представники Frendt демонстрували технології паралельного водіння та рішення для переобладнання обприскувачів.

Завершилася польова подія традиційно обміном досвідом з колегами та смачним обідом, а у якості бонусу на учасників чекав розіграш цінних призів від організаторів та партнерів події.

Високотехнологічний день поля створив нову платформу для обміну досвідом, а також став знаковим для співпраці між Контінентал Фармерз Груп та SmartFarming.

“Спільно з командою КФГ ми визначили дві ключові задачі нашої співпраці. Перша з них — виявляти резерви агровиробництва, впроваджувати сучасні технології та підходи для підвищення ефективності і маржинальності бізнесу КФГ. Друга — ділитися набутим досвідом із іншими виробниками та фермерами задля того, щоб агробізнес України став більш конкурентоздатним в цілому. Якщо першу задачу ми успішно вирішуємо крок за кроком вже декілька років, то вирішення другої стартувало на цьому дні поля. Тепер наше головне завдання — залучати все більше аграріїв, демонструвати все більше успішних кейсів”, — підвів підсумки події Артем Бєлєнков, засновник SmartFarming.

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

    Дякуємо!
    Ваша заявка вже обробляється

    Незабаром ми з Вами зв’яжемося