Зворотній дзвінок
Зворотній дзвінок

В інноваційному парку UNIT.City розпочала свою роботу AGRITECH UNIT – платформа для розвитку інновацій в агросекторі України та Східної Європи. 

Мета проекту – об’єднати основних гравців ринку. Створити для них спеціальну платформу, де вони зможуть повноцінно обмінюватись експертизою та досвідом. Таким чином AGRITECH UNIT має стати потужним каталізатором зростання інноваційних бізнесів у агро-секторі України. 

Однією з перших ініціатив AGRITECH UNIT став повноцінний огляд ринку agritech-інновацій, який було створено у партнерстві з компанією SmartFarming. Звіт включає в себе підбірку трендів, експертів, інтеграторів та стартапів за напрямками:

 • системи Farm management,
 • GPS моніторинг,
 • дрони,
 • сервіси для обробки даних,
 • системи точного землеробства.

Наша компанія є одним із ключових учасників ринку та одним із лідерів у впровадженні систем точного землеробства. Разом з командою Unit.City ми намагалися розповісти про головні тренди та поточний стан інновацій в агросекторі України коротко, але ґрунтовно. Якщо Ви хочете бути в курсі, які саме компанії, які інновації та технології змінюють агросектор – завантажуйте наш спільний продукт на офіційній сторінці AGRITECH UNIT

каже засновник SmartFarming, Артем Бєлєнков

Завантажити AGRITECH in Ukraine: Industry guide and Market map

Наразі організатори AGRITECH UNIT продовжують будувати спільноту резидентів з агротехнологій для обміну досвідом, контактами та можливостями.

В рамках AGRITECH UNIT компанії зможуть приймати участь у міжнародних конкурсах, отримають зв’язки з технологічними екосистемами та агроіндустріями інших країн, а також будуть приймати участь в експертних заходах та консультаціях з професіоналами та іноваторами в індустрії. 

Консультант
Отримайте безкоштовну консультацію

Телефонуйте за номером +380 67 829 10 80
або залиште ваші контактні дані і ми з вами зв’яжемося

  Дякуємо!
  Ваша заявка вже обробляється

  Незабаром ми з Вами зв’яжемося